Winona vs Faribault - Faribault Ice Arena 6:00 PM CST
Grafton/Park River (N.D.) vs Kittson County Central - Hallock Ice Arena 6:00 PM CST
International Falls vs Greenway - Greenway, MN, USA 7:00 PM CST
Minneapolis vs Bloomington Kennedy - Bloomington Ice Garden 7:00 PM CST
Coon Rapids vs Anoka - Anoka Area Ice Arena 7:00 PM CST
WSFLG vs Mora/Milaca - Mora Civic Center 7:00 PM CST
St. Paul Academy vs Simley - Veterans Memorial Community Center 7:00 PM CST
Duluth East vs Cloquet-Esko-Carlton - Cloquet Area Recreation Center 7:00 PM CST
Redwood Valley vs New Ulm - New Ulm Civic Center 7:00 PM CST
Crookston vs Bagley/Fosston - Bagley Hockey Arena 7:00 PM CST
Totino-Grace vs Blaine - Fogerty Arena 7:00 PM CST
Park Rapids vs Breckenridge/Wahpeton - Ella Stern & Harry Stern Sports Arena 7:00 PM CST
STMA vs Buffalo - Buffalo Civic Center 7:00 PM CST
Monticello vs Cambridge-Isanti - Isanti Ice Arena 7:00 PM CST
Spring Lake Park vs Elk River/Zimmerman - Furniture and Things Community Event Center 7:00 PM CST
Cretin-Derham Hall vs Forest Lake - Forest Lake Sports Center 7:00 PM CST
North Shore vs Hibbing/Chisholm - Hibbing Memorial Arena 7:00 PM CST
Mound Westonka vs Hutchinson - Burich Arena 7:00 PM CST
Edina vs Minnetonka - Pagel Activity Center 7:00 PM CST
Proctor vs Northern Edge - East Bethel Ice Arena 7:00 PM CST
St. Cloud Cathedral vs Orono - Orono Ice Arena 7:00 PM CST
Detroit Lakes vs Prairie Centre - Todd County Expo Arena 7:00 PM CST
Pine City Area vs Princeton - Princeton First Bank & Trust Ice Arena 7:00 PM CST
Centennial vs Robbinsdale Armstrong/Cooper - New Hope Ice Arena 7:00 PM CST
Osseo vs Rogers - Rogers Activity Center 7:00 PM CST
Park of Cottage Grove vs Roseville - Roseville Ice Arena 7:00 PM CST
Gentry Academy vs Shakopee - Shakopee Ice Arena 7:00 PM CST
St. Thomas Academy vs South St. Paul - Doug Woog Arena 7:00 PM CST
Brainerd vs St. Cloud - Municipal Athletic Complex 7:00 PM CST
Southwest Christian/Richfield vs St. Paul Highland Park - Charles M. Schulz Highland Arena 7:00 PM CST
Northern Lakes vs Wadena-Deer Creek - Wadena Ice Arena 7:00 PM CST
Woodbury vs White Bear Lake - TCO Sports Garden 7:00 PM CST
Worthington vs Windom - Windom Arena 7:00 PM CST
Maple Grove vs Champlin Park - Champlin Ice Forum 7:00 PM CST
Austin vs Albert Lea - Albert Lea City Arena 7:15 PM CST
Alexandria vs River Lakes - Richmond Arena 7:15 PM CST
Chisago Lakes vs Becker/Big Lake - Princeton First Bank & Trust Ice Arena 7:15 PM CST
Sartell-St. Stephen vs Fergus Falls - Fergus Falls Ice Arena 7:15 PM CST
Northfield vs Mankato West - All Seasons Arena 7:15 PM CST
Rochester Mayo vs Rochester Century - Graham Arena Complex 7:15 PM CST
Owatonna vs Rochester John Marshall - Rochester Recreation Center 7:15 PM CST
Mounds View vs East Ridge - Cottage Grove Ice Arena 7:30 PM CST
Tartan vs Hastings - Hastings Civic Arena 7:30 PM CST
Waconia vs Irondale - National Sports Center 7:30 PM CST
Breck vs Providence Academy - Plymouth Ice Center 7:30 PM CST
Games Thursday 1-19-23
Moderators: Mitch Hawker, east hockey, karl(east)
Re: Games Thursday 1-19-23
Games of the Day
Duluth East vs Cloquet-Esko-Carlton - Cloquet Area Recreation Center 7:00 PM CST
Monticello vs Cambridge-Isanti - Isanti Ice Arena 7:00 PM CST
Mound Westonka vs Hutchinson - Burich Arena 7:00 PM CST
Edina vs Minnetonka - Pagel Activity Center 7:00 PM CST
St. Cloud Cathedral vs Orono - Orono Ice Arena 7:00 PM CST
Gentry Academy vs Shakopee - Shakopee Ice Arena 7:00 PM CST
Northern Lakes vs Wadena-Deer Creek - Wadena Ice Arena 7:00 PM CST
Woodbury vs White Bear Lake - TCO Sports Garden 7:00 PM CST
Sartell-St. Stephen vs Fergus Falls - Fergus Falls Ice Arena 7:15 PM CST
Northfield vs Mankato West - All Seasons Arena 7:15 PM CST
Duluth East vs Cloquet-Esko-Carlton - Cloquet Area Recreation Center 7:00 PM CST
Monticello vs Cambridge-Isanti - Isanti Ice Arena 7:00 PM CST
Mound Westonka vs Hutchinson - Burich Arena 7:00 PM CST
Edina vs Minnetonka - Pagel Activity Center 7:00 PM CST
St. Cloud Cathedral vs Orono - Orono Ice Arena 7:00 PM CST
Gentry Academy vs Shakopee - Shakopee Ice Arena 7:00 PM CST
Northern Lakes vs Wadena-Deer Creek - Wadena Ice Arena 7:00 PM CST
Woodbury vs White Bear Lake - TCO Sports Garden 7:00 PM CST
Sartell-St. Stephen vs Fergus Falls - Fergus Falls Ice Arena 7:15 PM CST
Northfield vs Mankato West - All Seasons Arena 7:15 PM CST