Proctor vs Duluth Marshall - MARS Lakeview Arena 4:00 PM CST
Rogers vs Moorhead - Moorhead Sports Center 5:00 PM CST
Mora/Milaca vs WSFLG - Lodge Center Arena 6:00 PM CST
East Grand Forks vs Warroad - Gardens Arena 6:00 PM CST
Tartan vs - Somerset - Somerset Ice Arena, Main Street, Somerset, WI, USA 7:00 PM CST
Minneapolis vs Robbinsdale Armstrong/Cooper - New Hope Ice Arena 7:00 PM CST
Benilde-St. Margaret's vs Orono - Orono Arena 7:00 PM CST
Coon Rapids vs Hopkins - Hopkins Pavilion 7:00 PM CST
Rock Ridge vs Hermantown - Hermantown Hockey Arena 7:00 PM CST
Onalaska/La Crosse vs La Crescent-Hokah - La Crescent Community Arena 7:00 PM CST
Red Lake Falls vs MayPort (N.D.) - Kim Braaten Memorial Arena 7:00 PM CST
Rochester Century vs Owatonna - Steele County Four Seasons Centre 7:00 PM CST
Prairie Centre vs Morris/Benson - Benson Civic Center 7:00 PM CST
Champlin Park vs Duluth East - Essentia Duluth Heritage Center 7:00 PM CST
Blaine vs Andover - Andover Hockey Rink 7:00 PM CST
Farmington vs Apple Valley/Burnsville - Apple Valley Sports Arena 7:00 PM CST
Waconia vs Bloomington Kennedy - Bloomington Ice Garden 7:00 PM CST
Crookston vs Breckenridge/Wahpeton - Ella Stern & Harry Stern Sports Arena 7:00 PM CST
Chisago Lakes vs Cambridge-Isanti - Isanti Ice Arena 7:00 PM CST
Bloomington Jefferson vs Chaska - Chaska Community Center 7:00 PM CST
Park Rapids vs Detroit Lakes - Kent Freeman Arena 7:00 PM CST
Holy Angels vs Forest Lake - Forest Lake Sports Center 7:00 PM CST
Eagan vs Lakeville South - Hasse Arena 7:00 PM CST
Fairmont vs Luverne - Blue Mound Ice Arena 7:00 PM CST
Worthington vs Marshall - Red Baron Arena 7:00 PM CST
Buffalo vs Monticello - Moose Sherritt Ice Arena 7:00 PM CST
Hutchinson vs Mound Westonka - David M Thaler Sports Center 7:00 PM CST
Centennial vs Mounds View - TCO Sports Garden 7:00 PM CST
Moose Lake Area vs North Shore - Lake County Arena 7:00 PM CST
Hibbing/Chisholm vs Northern Lakes - Breezy Point Hockey Center 7:00 PM CST
Northern Edge vs Princeton - Princeton First Bank & Trust Ice Arena 7:00 PM CST
Shakopee vs Prior Lake - Dakotah! Ice Center 7:00 PM CST
Waseca vs Rochester Lourdes - Graham Arena Complex 7:00 PM CST
Eastview vs Rosemount - Rosemount Community Center 7:00 PM CST
Sartell-St. Stephen vs Sauk Rapids-Rice - Sports Arena East 7:00 PM CST
St. Paul Johnson vs South St. Paul - Doug Woog Arena 7:00 PM CST
Little Falls vs St. Cloud Cathedral - Municipal Athletic Complex 7:00 PM CST
Wayzata vs STMA - St. Michael-Albertville Arena 7:00 PM CST
St. Thomas Academy vs Stillwater - St Croix Valley Recreation Center 7:00 PM CST
Mahtomedi vs Two Rivers - West St. Paul Ice Arena 7:00 PM CST
Greenway vs Grand Rapids - IRA Civic Center - Grand Rapids 7:00 PM CST
Fort Frances (Ontario) vs International Falls - Bronco Arena, International Falls 7:00 PM CST
Mankato East/Loyola vs Winona - Bud King Ice Arena 7:15 PM CST
Pine City Area vs Becker/Big Lake - Princeton First Bank & Trust Ice Arena 7:15 PM CST
Willmar vs Brainerd - Essentia Health Sports Center 7:15 PM CST
Providence Academy vs Delano - Delano Area Sports Arena 7:15 PM CST
Dodge County vs Mankato West - All Seasons Arena 7:15 PM CST
Minnesota River vs New Prague - New Prague Community Center 7:15 PM CST
Fergus Falls vs River Lakes - River Lakes Civic Arena 7:15 PM CST
Austin vs Rochester John Marshall - Rochester Recreation Center 7:15 PM CST
Alexandria vs St. Cloud - Municipal Athletic Complex 7:15 PM CST
Litchfield/Dassel-Cokato vs New Ulm - New Ulm Civic Center 7:30 PM CST
White Bear Lake vs East Ridge - Cottage Grove Ice Arena 7:30 PM CST
Hastings vs Park of Cottage Grove - Cottage Grove Ice Arena 7:30 PM CST
Games Tuesday 2-7-23
Moderators: Mitch Hawker, east hockey, karl(east)
Re: Games Tuesday 2-7-23
Games of the Day
Rogers vs Moorhead - Moorhead Sports Center 5:00 PM CST
East Grand Forks vs Warroad - Gardens Arena 6:00 PM CST
Benilde-St. Margaret's vs Orono - Orono Arena 7:00 PM CST
Rock Ridge vs Hermantown - Hermantown Hockey Arena 7:00 PM CST
Champlin Park vs Duluth East - Essentia Duluth Heritage Center 7:00 PM CST
Chisago Lakes vs Cambridge-Isanti - Isanti Ice Arena 7:00 PM CST
Eagan vs Lakeville South - Hasse Arena 7:00
Hibbing/Chisholm vs Northern Lakes - Breezy Point Hockey Center 7:00 PM CST
Eastview vs Rosemount - Rosemount Community Center 7:00 PM CST
Little Falls vs St. Cloud Cathedral - Municipal Athletic Complex 7:00 PM CST
St. Thomas Academy vs Stillwater - St Croix Valley Recreation Center 7:00 PM CST
Mahtomedi vs Two Rivers - West St. Paul Ice Arena 7:00 PM CST
Providence Academy vs Delano - Delano Area Sports Arena 7:15 PM CST
Alexandria vs St. Cloud - Municipal Athletic Complex 7:15 PM CST
Litchfield/Dassel-Cokato vs New Ulm - New Ulm Civic Center 7:30 PM CST
White Bear Lake vs East Ridge - Cottage Grove Ice Arena 7:30 PM CST
Rogers vs Moorhead - Moorhead Sports Center 5:00 PM CST
East Grand Forks vs Warroad - Gardens Arena 6:00 PM CST
Benilde-St. Margaret's vs Orono - Orono Arena 7:00 PM CST
Rock Ridge vs Hermantown - Hermantown Hockey Arena 7:00 PM CST
Champlin Park vs Duluth East - Essentia Duluth Heritage Center 7:00 PM CST
Chisago Lakes vs Cambridge-Isanti - Isanti Ice Arena 7:00 PM CST
Eagan vs Lakeville South - Hasse Arena 7:00
Hibbing/Chisholm vs Northern Lakes - Breezy Point Hockey Center 7:00 PM CST
Eastview vs Rosemount - Rosemount Community Center 7:00 PM CST
Little Falls vs St. Cloud Cathedral - Municipal Athletic Complex 7:00 PM CST
St. Thomas Academy vs Stillwater - St Croix Valley Recreation Center 7:00 PM CST
Mahtomedi vs Two Rivers - West St. Paul Ice Arena 7:00 PM CST
Providence Academy vs Delano - Delano Area Sports Arena 7:15 PM CST
Alexandria vs St. Cloud - Municipal Athletic Complex 7:15 PM CST
Litchfield/Dassel-Cokato vs New Ulm - New Ulm Civic Center 7:30 PM CST
White Bear Lake vs East Ridge - Cottage Grove Ice Arena 7:30 PM CST
-
- Posts: 576
- Joined: Tue Jun 11, 2019 8:17 pm
Re: Games Tuesday 2-7-23
Grand Rapids got well tonight.
10-0 over Greenway. SOG 43-7.
10-0 over Greenway. SOG 43-7.