Minnesota River vs Redwood Valley - Redwood Area Civic Arena 7:00 PM CST
Rogers vs Osseo - Dick Vraa Ice Arena 7:00 PM CST
Mankato West vs Owatonna - Steele County Four Seasons Centre 7:00 PM CST
Buffalo vs Wayzata - Plymouth Ice Center 7:00 PM CST
Park Rapids vs Breckenridge/Wahpeton - Ella Stern & Harry Stern Sports Arena 7:00 PM CST
St. Cloud Cathedral vs Princeton - Princeton First Bank & Trust Ice Arena 7:00 PM CST
Farmington vs Prior Lake - Dakotah! Ice Center7:00 PM CST
Rock Ridge vs Proctor - St. Luke's Sports & Event Center 7:00 PM CST
Breck vs Providence Academy - Plymouth Ice Center 7:00 PM CST
River Lakes vs Northern Lakes - Breezy Point Sports Center 7:00 PM CST
Mounds View vs Roseville - Roseville Ice Arena 7:00 PM CST
Orono vs - Southwest Christian/Richfield - Richfield Ice Arena 7:00 PM CST
Elk River/Zimmerman vs Spring Lake Park - Fogerty Arena 7:00 PM CST
Waconia vs St. Louis Park - St. Louis Park Recreation Center 7:00 PM CST
South St. Paul vs St. Thomas Academy - St. Thomas Ice Arena 7:00 PM CST
Hastings vs Tartan - Tartan Arena 7:00 PM CST
Blaine vs Totino-Grace - Brooklyn Park Ice Arena 7:00 PM CST
Rochester Lourdes vs Waseca - Waseca Community Arena 7:00 PM CST
North Shore vs Hibbing/Chisholm - Hibbing Memorial Arena 7:00 PM CST
Coon Rapids vs Anoka - Anoka Area Ice Arena 7:00 PM CST
Albert Lea vs Austin - Riverside Arena 7:00 PM CST
St. Paul Academy vs Blake - Blake Ice Arena 7:30 PM CST
Robbinsdale Armstrong/Cooper vs Centennial - Centennial Sports Arena 7:00 PM CST
Benilde-St. Margaret's vs Chaska - Chaska Community Center 7:00 PM CST
Greenway vs International Falls - Bronco Arena 7:00 PM CST
Minnetonka vs Edina - Braemar Ice Arena 7:00 PM CST
Bagley/Fosston vs Crookston - Crookston Sports Center 7:00 PM CST
Mound Westonka vs Holy Family - Victoria Ice Arena 7:00 PM CST
St. Michael-Albertville vs Hopkins - Hopkins Pavilion 7:00 PM CST
Willmar vs Wadena-Deer Creek - Wadena Ice Arena 7:00 PM CST
Detroit Lakes vs Bemidji - Bemidji Community Arena 7:00 PM CST
Champlin Park vs Maple Grove - Maple Grove Community Center 7:00 PM CST
Northern Edge vs Moose Lake Area - Riverside Ice Arena, Moose Lake 7:00 PM CST
Bloomington Jefferson vs New Prague - New Prague Community Center 7:00 PM CST
Mora/Milaca vs WSFLG - Lodge Center Arena, Siren 7:15 PM CST
Northfield vs Rochester Mayo - Rochester Graham Arena Complex 7:15 PM CST
Mankato East vs Rochester Century/JM - Rochester Graham Arena Complex 7:15 PM CST
Faribault vs Winona - Bud King Ice Arena 7:15 PM CST
Hutchinson vs Delano - Delano Area Sports Arena 7:15 PM CST
Sartell vs Alexandria - Runestone Community Center:15 PM CST
East Ridge vs Park of Cottage Grove - Cottage Grove Ice Arena 7:30 PM CST
Worthington vs Windom - Windom Arena 7:30 PM CST
Cretin-Derham Hall vs Woodbury - M Health Fairview Sports Complex 7:30 PM CST
St. Paul Highland Park vs Irondale - National Sports Center 7:30 PM CST
Games Thursday 1-18
Moderators: Mitch Hawker, east hockey, karl(east)